четвер, 13 січня 2022 р.

16 грудня - Всесвітній день Бітлз

16 січня буде відзначатися Всесвітній день легендарного гурту The Beatles. Культурні заходи щодо цієї дати відбуваються, починаючи з 2001 року, коли було прийняте відповідне рішення Організації ООН з науки, освіти та культури ЮНЕСКО.
Саме цього дня 1957-го року в Ліверпулі (Велика Британія) відкрився клуб The Cavern, в якому розпочався творчий шлях тоді ще нікому невідомих Джона Леннона, Пола Маккартні і Джорджа Гаррісона, згодом до них приєднався Рінго Старр.
Також 16 січня, хоча і дещо пізніше, сталася ще одна знаменна подія в історії гурту: в 1964 році журнал Cashbox присвоїв пісні I Want To Hold Your Hand перше місце в американському хіт-параді, після того як цей сингл розійшовся мільйонним тиражем всього за 10 днів.
Як зазначають музикознавці, ідея назви гурту навіялася Джону Леннону уві сні. "Beetles" в перекладі означає "жуки", але Леннон змінив англійські літери "e" на "a", і вийшло нове, оригінальне слово, в корені якого явно вгадується "beat" - тобто біт-музика.
Гурт став першим в історії, хто надрукував на обкладинці альбому тексти своїх пісень. Джордж Харрісон став одним з засновників такого явища як благодійні концерти, а пісня Imagine Джона Леннона стала гімном пацифізму.
Цікаво, що на початку творчого шляху жоден із учасників гурту не знав нотної грамоти.
У звичному складі Бітлз проіснували вісім років, випустивши за цей час 13 альбомів. Вважається, що в сучасному світі кожні 15 секунд десь на Землі грає пісня з репертуару Бітлз.
Нині 79-річний Пол Маккартні і 81-річний Рінго Старр продовжують займатися творчістю, пишуть музику, дають концерти.

1 коментар:

  1. Яка чудова і надихаюча історія! Я була заміжня сім років без дитини, тому мій чоловік почав вести себе дивно, останнім часом повертався додому і більше не проводив зі мною час і розлучався. Тому я стала дуже сумною і загубилася в житті, тому що лікар сказав мені, що немає способу завагітніти, це дійсно робить життя мені нещасним. поки я не натрапив на друга, який розповів мені про DR ALABA з Інтернету, як він допоміг багатьом жінкам з подібними проблемами, через які я переживаю, тому я зв'язався з ним за адресою: (dralaba3000@gmail.com) і пояснив йому: Він мені все розповів його потрібно було надати, перш ніж він міг накласти заклинання на возз’єднання, щоб повернути мого чоловіка, що я і зробила, і він послав потужну молитву, яку я мала вимовити посеред ночі, коли чинив заклинання кохання. Через 24 години мій єдиний чоловік повернувся до мене і вибачився за все, що він зробив, і сказав, що він повністю готовий підтримати мене у всьому, що я хочу, швидко зателефонуйте Д-ру Алабі і розкажіть йому, що там відбувається. Він також підготував і надіслав мені трав’яний засіб, який, за його словами, вилікує будь-яку небажану хворобу чи інфекцію, які завадили мені завагітніти, а потім проінструктував мене, як використовувати його до зустрічі з чоловіком. Ось після використання цієї місцевої трави та кореня, через кілька тижнів я почала відчувати ознаки вагітності по всьому тілу, я була дійсно вагітна, і я щойно народила хлопчика в 1 місяць. Я присягаю, що весь світ дізнається про Д-ра Алабу за те, що він врятував мої стосунки, і який також дає мені дітей, яких я можу з гордістю називати своїми сьогодні. Для будь-якої жінки, яка вважає це неможливим, ось нагода посміхнутися і принести щастя своїй родині, будь ласка, зв’яжіться з DR ALABA електронною поштою: (dralaba3000@gmail.com). Або WhatsApp/Viber його за номером +1(425) 477-2744, Дійсно, він Бог посланий, щоб привести втрачених коханців і принести вам щастя...

    ВідповістиВидалити