середа, 26 лютого 2014 р.

Рідна мова звучить у кожнім слові

"Рідна мова звучить у кожнім слові" - виставка в ЦРБ імені Ф.Достоєвського знайомить з художніми творами польською, болгарською, російською, білоруською, циганською, кримсько-татарською, німецькою, англійською, французькою мовами, на івриті. Твори українською мовою займають достойне місце в сузір'ї рідних для різних народів мов.


Художнє слово про Тараса

"Художнє слово про Тараса" - анотована виставка - вшанування на абонементному відділі ЦРБ імені Ф.Достоєвського. 
Художні твори про Тараса Григоровича Шевченка почали писати ще за життя поета. У 1841 році О.Афанасьєв-Чужбинський присвячує автору "Кобзаря" свій перший вірш, у якому захоплено говорить про його чарівну поезію. По смерті поета митці все частіше зверталися до образу Кобзаря. Сьогодні художня Шевченкіана нараховує понад сім тисяч творів.
Виставка представляє художні твори про Т.Г.Шевченка, написані впродовж ХХ - ХХІ століття українськими і зарубіжними авторами. Кожна книжка представлена з анотацією, що пелегшить знайомство читачів з творами.

вівторок, 25 лютого 2014 р.

Бібліотека - замість аптеки

"Бібліотека - замість аптеки" - профілактика депресії. 
Читання - це захоплюючий, пізнавальний, доступний кожному вид діяльності. Окрім того, перевага читання в тому, що воно відкриває  нам очі на світ і пізнання самих себе. Книга здатна активно впливати на емоційний стан людини. А, отже, може стати ефективним способом подолання депресії. Під час депресії читання не тільки відволікає від нав'язливих думок, але й збагачує людину  знаннями, які допомагають їй у вирішенні своїх внутрішніх конфліктів. Адже часто зовнішні проблеми є тільки результатом наших негативних думок. Наприклад, дід Максима Горького, за його словами, був жорстоким і скупим, але він зміг зрозуміти його краще після прочитання роману Бальзака "Євгенія Гранде". Старий Гранде також був скупив, жорстоким, схожим на діда Горького, але він не такий розумний і цікавий, як дід. Від порівняння з французом дід Горького виглядав кращим, вигравав, виріс в очах онука. Книга здатна розповісти про людину те, що ми самі не бачимо. Точно так же вона може відкрити нам очі на ситуацію і на самого себе.
Спілкування з книгою - це як спілкування з мудрим психологом, де ми ніби слухаємо (читаємо), але в цей час в наших головах відбувається діалог. Ми пізнаємо психологію інших людей, героїв книг. А знання психології допомагає орієнтуватися в житті, дає нам впевненість в собі, краще розуміти те, що відбувається в житті. Книги впливають на наші моральні орієнтири і духовний розвиток. Перечитуючи в зрілому віці книги, які люди читали в юності, вони розуміють, що підсвідомо розвинули в собі якості улюблених літературних героїв.
Книга наповнює людину гарними позитивними емоціями. Якщо ви знаходитеся в гнітючому стані, книга допоможе покращити настрій і перебороти сум. Позитивні твори, автори яких мають дотепність і гарний гумор, допоможуть переключитися на гарні думки, посміятися і розслабитися. Перечитайте новели О'Генрі, які славляться гумором і несподіваними розв'язками.
Вибираючи книгу, визначте для себе, чтого ви вд неї очікуєте, які ваші уподобання і переваги. Людям, які прагнуть стану внутрішнього комфорту, гармонії і тим, кого хвилюють глибокі життєві питання, під час депресії можна порадити прочитати книги Ентоні Де Мело "Осознание", Мирослава Дочинця "Вічник", Анастасії Нових "Сенсей".
Тим, хто любить фантастику, підійдуть серії книг Романа Злотникова і Василя Головачова, книга Генрі Лайон Олді "Шутиха". Універсальними для будь-якого читача є твори кнласиків М.Лєскова, В Пікуля, Л.Толстого. Добре читати вірші і казки - вони яскраво і доступно передають настрій і добрі емоції.
За бажанням, можна взяти книгу, яку ви вже читали раніше і яка у вас асоціюється з хорошими спогадами і почуттями. Занурившись в неї, ви знову відчуєте приємну атмосферу, а думки направите в позитивне русло.
Якою б глибокою не була депресія, в людини завжди є сили взяти свій стан під контроль і направити свою енергію в корисне русло.
Адже їй від народження дане невід'ємне право вибору. Зробивши над собою зусилля, візьміть в руки книгу, зробіть уже цим величезний крок до подолання свого подавленого стану, переключіться на приємний стан, направте думки в позитивне русло. Читаючи, ми стимулюємо хороші емоції, позитивні почуття, допомагаємо собі подолати депресію. Як відомо з древності, чому людина віддає більше уваги - це й домінує в її житті. Черпаючи позитив з книг, ми збільшуємо кількість позитивних моментів в нашому житті і вчимося бачити світ з позитивної сторони.
Приємного вам читання! Будьте здорові.

середа, 19 лютого 2014 р.

Читаймо Шевченка в своєму форматі

У кожного з нас своя Шевченкіана. Хтось лише відкриває для себе нашого великого поета і пророка, пересвідчуючись, що його поезія на часі і тепер, а хтось все життя живе з Шевченком. І ті, й інші, занурюючись в глибини його творчості, відкривають для себе непізнаного, нерозгаданого до кінця Генія, Пророка, Поета, Українця! Сила слова, любові і духу Тараса Шевченка, як ніколи, потрібні нам сьогодні! Шевченкові ідеї - гасла : "В своїй хаті своя правда, і сила, і воля", "І чужому научайтесь і свого не цурайтесь", "Обніміться, брати мої, молю вас, благаю" є гаслами доби, духовними орієнтирами українців.
"Його геній вродив рясно, як святе дерево, чиє віття простяглося крізь часи, чиї плоди люди завжди будуть цінувати" (Є.Калімару).

Знайомтеся! Читайте! Пізнавайте! Відкривайте! Учіться! Знайдіть свій формат Шевченка.
Особливу увагу звертаємо на ще не звичну нам книгу - кніглі Т.Г.Шевченка. Така книга - картина прикрасить будь-який інтер'єр, а її незвичність подарує вам цікаве пізнання творчості Кобзаря.
 
На фото: ЦРБ імені Ф.Достоєвського, м.Київ

пʼятниця, 14 лютого 2014 р.

Найпопулярніші книги в Україні в лютому

Пропонуємо вашій увазі найпопулярніші книги лютого за версією газети "Факти". Рейтинг склав Роберт Василь.
Гийом Мюссо "Потому что я тебя люблю".
В основі роману - трагедія однієї сім'ї. Марк і Ніколь були щасливі, поки їхня маленька донька, єдина, довгоочікувана дитина, не пропала.
Як впоратися з болем? Марк не уявляє, що можна жити  як раніше: працювати, дружити, любити, насолоджуватися радощами життя. Ніколь виявилася сильнішою...
Книга сповнена пристрасті, щирості, драматизму і незвичайного, захоплюючого сюжету.

Эрика Джеймс "Пятьдесят оттенков..." Трилогия
Еротична трилогія розповідає про історію кохання звичайної дівчини Анастейши Стіл і підприємця Крістіана Грея, який має схильність до садизму.
  

Дэн Браун "Инферно"
Книга продовжує цикл про професора Роберта Ленгдона, героя "Ангелів і демонів", "Кода да Вінчі" і "Втраченого символа". Професор перебуває у Флоренції, де йому знову потрібно спасти людство від неминучої загибелі, розгадавши тайну, закодовану Данте в поемі "Божественна комедія".

Кэтрин Бу "В тени вечной красоты"
Сміттяр Абдул, який утримує сім'ю з 11 чоловік, красуня Манджу, занадто гарна для місцевих женихів, кривонога Фатіма, яка вирішила помститися ненависним сусідам самим моторошним способом, - ці та інші герої живуть в нетрях, в найбіднішому кварталі Індії, розташованому в тіні ультрасучасного аеропорту Мумбая. У них немає справжнього дому, постійної роботи в впевненості в завтрашньому дні. Але вони хапаються за будь-яку модливість вирватися з крайньої убогості і їхні спроби призводять до неймовірних наслідків...

Эльчин Сафарли "Рецепты счастья. Дневник восточного кулинара"

"Моя бабушка говорила, что приготовление еды - это возможность поделиться своей любовью, счастьем. Когда она заливала пахлаву медовым сиропом, то шепотом наговаривала: "Пусть у всех тех, у кого горечь сердца превышает сладость, переменится судьба к лучшему". Когда она посыпала чабрецом горячий плов из булгура, то закрывала глаза и продолжала: "Пусть этот чабрец приносит спокойствие тем, кто потерял его". Еда приносит счастье только тогда, когда она приготовлена с душой. Этот ежедневный и на первый взгляд обычный процесс - дополнительный шанс для каждого из нас ощутить настоящий вкус жизни".
Эльчин Сафарли

Ицхак Пинтосевич "Полный контроль"
Книга для тих, хто бажає перевести своє життя під свій повний Контроль!
"После прочтения этой книги ты будешь заниматься только тем, чем по-настоящему надо заниматься, и будешь рад результатам. Это ПОЛНЫЙ КОНТРОЛЬ... Я буду твоим личным тренером и приложу все свои силы, чтобы ты достиг ПОЛНОГО КОНТРОЛЯ и построил ЭФФЕКТИВНУЮ, Гармоничную и Счастливую Жизнь! Действуй! Живи! Влияй! Богатей! Люби!
Я Знаю - Ты Можешь!"

Джейси Ли Дугард "Украденная жизнь"
Американка Джейсі Лі Дугард випустила книгу про свою долю, яка дуже швидко стала популярною. Життя Джейсі було перекреслене у віці одинадцяти років, коли її вкрали Ненсі і Філіп Гаррідо. Протягом довгих 18 років вони тримали її полонянкою у себе на задньому дворі. За цей час Дугард стала мамою двох дітей, які народилися від її мучителя. У 2009 році молоду дівчину нарешті звільнили і на тей час їй вже було 29 років...

Грегорі Девід Робертс "Шантарам"
Вперше російською - один з найбільш вражаючих романів початку ХХІ століття. Ця переломлена в художній формі сповідь людини, яка зуміла вибратися з безодні та вціліти, протаранила всі списки бестселерів і заслужила захоплені порівняння з творами кращих письменників Нового часу, від Мелвілла до Хемінгуея. Подібно автору, герой цього роману багато років переховувався від закону. Позбавлений після розлучення з дружиною батьківських прав, він пристрастився до наркоттків, здійснив ряд пограбувань і був засуджений австралійським судом до 19 років ув'язнення. Втікши на другий рік з в'язниці суворого режиму, торгував зброєю і брав участь у розборках індійської мафії, а також знайшов свої справжнє кохання, щоб знову втратити його, щоб знов знайти...

Люко Дашвар "На запах м'яса"

Вадим Зеланд "кЛИБЕ"
В книзі даються нестандартні рішення типових проблем на основі реальних ситуацій з листів читачів. У цих листах - цілі життя, трагедії, безвихідні становища. Людей хвилюють одні й ті ж питання: здоров'я, відсутність перспектив, нереалізованість. Але вихід завжди є. Парадокс в тому, що шукати його не треба - він сам з'явиться. Як це робиться, ви дізнаєтесь. Ви також дізнаєтесь, що таке ілюзія стадної безпеки і куди вона веде. Насправді, людство бреде в нікуди. Чи так це насправді, ви зможете оцінити самі.

Один день з життя бібліотеки. День четвертий

14 лютого, п'ятниця. День святого Валентина. Напередодні, ввечері місто почало наповнюватися кульковими серцями, квітами, чудернацькими звірами. Червоні, рожеві, білі в туманному непогожому місті вони, ніби казкові ліхтарики засвічували і будили спогади юності, оживляючи те приємне почуття очікування дива і свята. Сьогодні кульок побільшало. В маршрутці більше усміхнених облич, стільникові телефони перегукуються різними мелодіями, а люди усміхаються і дякують за вітання. У багатьох моїх супутників на лацканах, шапочках, шарфах і сумках палахкотять червоні "валентинки" і від того стає тепліше і мені. І вже не дратує туман, дрібний дощ і бруд на асфальті. Життя прекрасне! Настрій поліпшується, а вранішня тиша бібліотеки налаштовує на працю. А її, як завжди, вистачає. 
Сьогодні бібліотека не обслуговує користувачів, і це - пора творчості, наміток і наробок на наступний тиждень.
Приступаємо.

  • Систематизуємо і готуємо для розміщення на сайті, блогах, в соціальних мережах інформацію про події, що відбулися в бібліотеках. Показати є що! 17 бібліотек напружено працювали, тож цікавих заходів достатньо, інформацією про них хочеться поділитися.
  • Терміново готуємо інформацію про заходи бібліотек в березні для управління культури. Афіша превелика, бо свят і подій дуже багато.
  • Наступний тиждень присвячений Дню рідної мови. Потрібно подумати, покреативити, щоб зацікавити і здивувати. Час спливає невблаганно, а незавершені справи залишаються. 

Робочий тиждень добігає до кінця. Всі стомились, але втома приємна і приносить задоволення. Багато чого залишилось за стелажами. Ми навмисно не показували щоденні проблеми, розчарування, маленькі форс-мажори. У багатьох панує думка, що бібліотеки - це храми мудрості. Хай ця думка панує й надалі, а в храмі все бачити не прийнято!
Приємних всім вихідних! Творчих здобутків, знахідок, вдалих рішень, задоволення і кайфу від нашої класної роботи!

Один день з життя бібліотеки. День третій

13 лютого, четвер. Сьогодні цікавий і насичений день.
В усіх бібліотеках ЦБС загальносистемний день пам'яті "Солдат війни не вибирає".
Хвилюючий і піднесений настрій.
11.00 У нас сьогодні найповажніші гості - діти 3-го класу. Донести до них інформацію про війну в Афганістані надзвичайно важко. Подвиг і жорстокість, обов'язок і прагнення жити, страх і безстрашність, гідність і безсмертя, скалічені долі і осиротілі сім'ї. З увагою і зосередженістю діти слухали розповідь про війну і "дорослі" поняття, притаманні їй. Діти зрозуміли, що їх обов'язок - берегти пам'ять про нашу історію, навіть про страшні її сторінки. Ми всі у пам'яті в боргу. Мандрівка бібліотекою, знайомство з надзвичайно цікавими її закутками, фотосесія в кімнаті казок залишили приємне враження про бібліотеку. А дитячі оченята з усією гамою почуттів - це найкраща нагорода нам. 
13.00 Громадські слухання "Бібліотеки - влада - громада". В слуханнях взяли участь завідуючі бібліотеками, заступник голови Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації Андріян Рев'юк, начальник управління культури Максимова О.І., жителі району. 
 
Для перегляду була представлена електронна презентація "Публічні бібліотеки в житті киян". Присутні ознайомились з результатами громадських обговорень і соціологічних вивчень, що бібліотеками вже зроблено, що обіцяє районна влада зробити для бібліотек і громади. Ділова, продуктивна розмова вселяє надію на майбутнє.
З 14.00 до 17.00 консультація юриста. Другий рік в бібліотеці працює юридична консультація. В минулому році консультації були щомісячними. З цього року - двічі на місяць. Консультують фахівці районних управлінь юстиції з усіх районів Києва. Сьогодні консультує головний спеціаліст управління юстиції Дарницького району Кохан Вікторія Олександрівна. 9 чоловік отримали кваліфіковану безоплатну юридичну допомогу.
Масове відвідування людей стихло, потрібно завершити нагальні поточні справи.
 
Найголовніше - створення блогу "Солом'янка - ПДГ". Пункт доступу громадян до інформації органів державної влади щойно відкрито, тому цікаво розбиратися нам самим і прагнемо зробити доступний і простий в користуванні блог для коистувачів. 

Час спливає непомітно. А ще є справи, адже завтра - День закоханих.
Сьогодні бібліотекою скористалось 156 користувачів.

четвер, 13 лютого 2014 р.

Один день з життя бібліотеки. День другий

12 лютого. З 10.00 готуємось до загальносистемного дня пам'яті "Солдат війни не вибирає", присвяченому 25-річчю виведення радянських військ з Афганістану. Перевіряємо техніку, купуємо квіти.
12.00 - прибувають гості: заступник голови Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації Рев'юк А.М., начальник управління культури Солом'янської РДА Максимова О.І., воїн - афганець Павленко Г.Г., студенти 2-го курсу Київського електро-механічного коледжу. Година пам'яті "Обпалені вогнем в чужій війні" розпочинається хвилиною мовчання. Про наших на чужій війні, "чорні тюльпани", подвиг 18-річних хлопчиків, десятки "9-тих рот" і нашу пам'ять про тих, хто був на тій війні йшла мова. Спогади колишнього воїна, проникливе слово заступника голови районної адміністрації схвилювали до сліз хлопців - студентів.
Матеріали тематичного перегляду літератури "Війна завжди прокляття, завжди біль людський" стали справжнім відкриттям для сучасної молоді.
 
Бібліотека збагатилась на 23 нових користувачі. Хлопців зацікавила наявність Інтернет-центру і атмосфера бібліотеки. Почуття і задоволення переповнюють!
15.00 - до бібліотеки заходить група дорослих людей. Виявляється, це група з курсів підвищення кваліфікації того ж коледжу, студенти якого були у нас в бібліотеці. Керівник групи порадила їм відвідати цікаву бібліотеку. Знайомимось! Організовуємо екскурсію. Знайомимо з нашими раритетними виданнями, робимо огляд музейної експозиції, присвяченої Ф.М.Фостоєвському. Фотографуємось на згадку.Представників Сумської, Львівської, Вінницької, Кіровоградської, Житомирської, Миколаївської, Хмельницької, Донецької областей і Києва об'єднала бібліотека. Відрядження триватиме місяць, тож наші гості виявили бажання записатися до бібліотеки.
 
16.00 - телефоную завучу коледжу, щоб подякувати за рекламу бібліотеки і чудових гостей.
Сьогодні нашу бібліотеку відвідали 203 чоловік! Настрій пречудовий! Хоча роботи багато, тиждень напружений і насичений. Але якщо її багато і вона комусь подобається - значить у нас все добре!

Один день з життя бібліотеки

11 лютого. 11.00 - підбиваємо підсумки роботи за 2013 рік. День насичений і напружений. Колектив в такому складі перший раз зібрався в цьому році. Колеги діляться здобутками, цікавими враженнями і ефективністю від зробленого. Переходимо до підсумків. Гарно спрацювавши, яскраво демонструємо свої здобутки. 
120 слайдів електронної презентації сприймаються схвально і з цікавістю. Хтось щиро радіє за успіхи колег, хтось бере собі на замітку вдалі рішення та ідеї. Всі збуджені, але задоволені і налаштовані на творчу працю. 
 
Наступна приємна подія - нагородження переможців конкурсу професійної майстерності "Бібліопадолист". Вітання і радість за колег створюють гарний настрій. 
З 10.00 до 13.00 в Інтернет-центрі курси комп'ютерної грамотності для людей зрілого віку (2 групи). 
З 14.00 до 17.00 в читальній залі консультує юрист.  Провідний спеціаліст Святошинського управління юстиції Кулініченко А.А. надає безоплатні консультації. 7 чоловік отримали вичерпну відповідь на нагальні питання.
15.00 - перемовини з представниками навчального центру "Quisk Teacher International" про презентацію програми прискореного вивчення іноземних мов.
З 16.00 в літературно-музичній вітальні активно готуємось до наступного дня. На часі громадські слухання. 
Протягом дня бібліотеку відвідали 165 чоловік. День вдалий, з гарним настроєм можна йти додому.

вівторок, 11 лютого 2014 р.

Історії кохання в книзі - 2013!

Талант, посланий Богом! Так називають Кохання. Ми всі прагнемо отримати його. Він дається всім, але не кожний ним користується. Хтось кохає один раз, а дехто багато разів. Але щем від нього ми відчуваємо впродовж життя. Відчуваємо і прагнемо відчути ще і ще! 
Щоб ще раз пережити це солодке почуття не обов'язково закохуватися знову і знову. Можна просто прочитати нову, хорошу книгу про Кохання. 
Напередодні дня Святого Валентина пропонуємо вам добірку  книг українських авторів, які вийшли друком в 2013 році. 
Читай українське! Воно того варте!

Катерина Бабкіна. Соня. - Харків: Фоліо. -  2013.
"Соня" - дебютний роман найяскравішої української молодої поетки - це історія про любов, молодість, кордони, гомосексуалістів, євреїв, Албанію, Чорногорію, Салоніки, контрабанду, молитву, інцест, вічне життя, заробітчанство, вагітність, пошук, Аллаха, чудеса та чотириста тисяч євро.

Люко Дашвар. На запах м'яса. - Харків: Клуб сімейного дозвілля. - 2013.
На хуторі з'являється тендітна міська дівчина Майя. Навіщо вона тут? Невже міська повія приїхала сюди зваблювати чоловіків? Так вважає місцева красуня Тоня.
Чи вона втекла від одного кохання в пошуках іншого? Адже майстер на всі руки Толя прикипів до неї всім серцем! А може, вона відьма, бо розорила гніздо крука й випила яйця?
Майя ховається від світу зі своєю страшною таємницею. Чи зможе хтось розгадати її?

понеділок, 10 лютого 2014 р.

Дитяча поличка: Про любов і кохання

Дзвінка Матіяш "Казки П'ятинки". - Київ: Грані-Т, 2010
На сторінках цієї книги - казкові й не зовсім казкові історії, які, якщо вірити авторці, майже усі розповіла сама П'ятинка, попрохавши їх записати. 
Книга нагадує про любов у християнському і загальнолюдському сенсі цього слова. Це - збірка мудрих і повчальних оповідань-притч, побудована у формі абетки. За сюжетом П'ятинка, або ж християнська свята Параскева П'ятниця, розповідає казки своєму другові, хлопчикові Антону. Тут є переспіви історій із Нового Заповіту, а також оригінальні сюжети, основними мотивами якиї є добро, людяність, життя і смерть.
"Людські серця дуже схожі на глечики. Так само, як глечики, вони можуть бути порожні, а можуть бути наповнені, можуть бути з тріщиною, надщерблені чи розбиті. Поки людина живе, її серце наповнюється добрими і поганими вчинками, знаннями, любов'ю, добротою, мудрістю, тугою, радістю, спогадами. Деякі глечики повні по вінця, деякі переливаються через край і діляться з іншими тим, що мають, а декотрі - повні тільки до половини, а то й менше. Не можна, щоб наші глечики були порожніми, адже свого часу Бог попросить напоїти Його з нашого глечика, і буде шкода, коли ми у відповідь тільки похнюпимося, бо глечик порожній".

2014 - Рік Тараса Шевченка. Місяць перший.

"Уже для багатьої поколінь українців - і не тільки українців - Шевченко означає так багато, що сама собою стіорюється ілюзія, ніби ми все про нього знаємо, все в ньому розуміємо, і він завжди з нами, в нас. Та це лише ілюзія. Шевченко як явище велике й вічне - невичерпний і нескінченний. Волею історії він ототожнений з Україною і разом з буттям рідної держави продовжується нею, вбираючи в себе нові дні й новий досвід народу, відгукуючись на нові болі та думи, стаючи до нових скрижалей долі. Він росте й розвивається в часі, в історії, і нам ще йти і йти до його осягнення. Ми на вічному шляху до Шевченка...
Іван Дзюба, Микола Жулинський

Новий рік бібліотека імені О.Новикова-Прибоя зустріла виставкою - бібліоінсталяцій "2014 - Рік Тараса Шевченка".
В ЦРБ імені Ф.Достоєвського відбулось засідання за круглим столом "І лине над землею Шевченкове святеє слово", ініційоване громадою Солом'янського району. В бібліотеці зібралися представники громади району, щоб зібрати і узагальнити пропозиції мешканців району щодо святкування 200-ліття Тараса Шевченка та розробити громадський проект заходів до ювілею. 
Бібліотека імені І.Багряного радо відгукнулась на пропозицію керівництва Об'єднання підліткових клубів "Либідь" взяти участьу нараді, присвяченій 200-річчю Тараса Шевченка. Клубні працівники з цікавістю оглянули книжкову виставку "Почути Шевченка!", підготовлену бібліотекарями.
 
В бібліотеці імені М.Реріха відбулася презентація книги Романа Коваля "Шевченкіана Михайла Гаврилка", яка побачила світ 27 грудня 2013 року і присвячена 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка. У книзі розповідається про першу в історії української культури шевченкіану, яку на початку ХХ століття творив М.Гаврилко. Гостямивечора були письменник Віктор Моренець, прозаїк та кінодраматург Василь Портяк, лідер гурту "Тінь Сонця" Сергій Василюк" та автор книги Роман Коваль.
 

середа, 5 лютого 2014 р.

Януш Вишнєвський "Самотність у мережі"

Януш Вишнєвський "Самотність у мережі". - Видавництво "Махаон - Україна", 2010.
"Самотність у мережі" - один з найчуттєвіших романів про любов, що вийшли останнім часом. "Зі всього, що вічно, найкоротший термін в любові" - такий лейтмотив європейського бестселера Вишнєвського. Герої книги зустрічаються в інтернет-чатах, обмінюються еротичними фантазіями, розповідають історії зі свого життя, які виявляються дужче будь-якої вигадки. Зустрінуться вони в Парижі, пройшовши не через одне випробування, але головним випробуванням для любові виявиться сама зустріч.

"Що може бути гірше, ніж самотня самотність"

"Немає нічого сумніше, ніж вимерлий камін в спорожнілому будинку. І "залишки золи на серці", які ніхто, на жаль, не допоможе тобі вранці прибрати"

"Самотність - це один з різновидів страждання"

"Самим безглуздим є торги зі своєю совістю"

"Тиша не може існувати там, де є рух, і присутній подих"