26 червня працівники Центральної бібліотеки Солом’янки імені Григорія Сковороди разом із представниками Київської міського об'єднання товариства "Просвіта" відвідали виставку робіт Анатолія Сотниченка – художника, члена Національної спілки художників України, методиста КНУБА, викладача образотворчого мистецтва, члена Солом’янської районної організація товариства "Просвіта".
Анатолій Сотниченко - учасник багатьох Всеукраїнських та міських художніх виставок, зокрема 7-ми персональних, а також виставки до Дня пам'яті жертв голодоморів (2023). Його роботи зберігаються у художніх музеях Херсона, Києва, Черкас, а також у приватних колекціях Італії, США, Австралії та інших країн світу.
Відвідувачі виставки ознайомилися з цікавими роботами художника, які присвячено подіям української історії 20 століття, а також - новітньої історії України - з 1991 року й донині. Серед них - плакати «До дня пам’яті жертв голодоморів в Україні – злочинів московського окупаційного комуно-фашистського режиму» (2003), «Більшовизм-рашизм людиноненависницькі ідеології», «Імперія зла - кацапстан (РФ)», «Вибори в Україні» та інші.
Також на виставці представлені його художньо-живописні роботи: «На горі Маківці», «На лекції. Доцент Марія Іванівна Сметанська», «Дідова хата», «Маяк у Маріуполі», «Берег моря», «Рибалки», «Велосипедисти», «Кам’янець-Подільський. Вид на старе місто» (полотно/картон, олія). Нагороджений Національною спілкою художників України пам’ятною медаллю меморіалу А.І.Куїнджі за участь у Всеукраїнській художній виставці пейзажного живопису в місті Маріуполі з картиною «Рибалки» (2007).
Анатолій Сотниченко також є оформлювачем обкладинок книжок Георгія Щокіна: «Організатори більшовизму: національно-персональний склад», «Сталінізм на Україні: 20 - 30-ті роки», «Парвус, Ленін, Троцький і голодомор».
Усі ці роботи дають привід провести паралелі між злочинами більшовизму в Україні у 1920-х-1930-х роках і сучасного рашизму із його прямим закликами до знищення України і всього українського, Голодомору 1932-1933 і вивезення зерна або його знищення. Тож виставка є важливою для кращого розуміння подій історії України - як недавньої, так і майже 100-річної давнини.