З січня-2025 ми відновлюємо роботу нашого Читацького Клубу на Освіти, і відтепер зустрічатимемося із вами, затяті книголюби Києва, кожного останнього четверга місяця для обговорення книжок, які викликають щирий захват у нас самих і в наших читачів!
Перша книжка, яку пропонуємо вашій увазі, - "Людей любити, речі використовувати. Іншої ради нема", бестселер "The New York Times", "The Washington Post", "BBC", "Forbes" та "USA Today".
Її українська версія побачила світ 2023 року в харківському видавництві "Vivat" у розпал війни, а підписано її до друку у Всеукраїнський день бібліотек - 30.09.2022! Чому і хто наважився її перекладати і друкувати в такий час?
Книжка настільки цікава й насичена, що її можна розібрати на цитати, над якими постійно хочеться розмірковувати й ділитися враженнями. Її читаєш потроху, проте від неї дуже важко відірватися, адже кожне твердження допомагає краще зрозуміти себе та зміцнити свою життєстійкість.
…А розпочинається вона з того, як пандемія ковіду перевернула дриґом догори й поставила під сумнів усі наші цінності, наші надбання, наші пожитки - незалежно від країни проживання.
Війна робить з нами те саме. Тож нині так важливо дати раду собі самим, власним прив’язкам до матеріального світу й емоційному наповненню, аби нам було легше зберігати цілісність серед невизначеності й допомагати іншим. Адже людина може бути по-справжньому щаслива лише тоді, коли живе усвідомлене життя в плідній взаємодії з іншими.
Приходьте, буде цікаво й інтерактивно!
Про авторів
Автори книги, Джошуа Філдс Міллберн та Раян Нікодемус - засновники спільноти theminimalists.com, - успішні американці з величезним багажем знань, що допомагають людям навести лад у житті. Керуючись власним непростим життєвим досвідом, помилковими й слушними рішеннями свого життя, підійнявшись над усім пережитим, переосмисливши його, вони діляться інструментами, які напрацювали в неперервному діалозі з собою та іншими. Адже насправді людям потрібно набагато менше, ніж вони собі думають. Решта просто відволікає.
Джошуа і Раян переконані, що усвідомлено позбуваючись зайвих речей і непотрібних емоцій, аналізуючи свої справжні й хибні цінності, люди поступово налагоджують свої стосунки з речами, з правдою, із собою, із грошима, з творчістю, з іншими людьми та звільняють поле уваги для головного. І це – саме те, що нам зараз потрібно.
Немає коментарів:
Дописати коментар